4 Powody, By Nosić Czarne Sukienki Na Studniówkę W 2018 Roku

Czarny to kultowa suknia wieczorowa, jednak kilka dziewczyn wybiera wszystkie czarne sukienki na studniówkę. Jesteśmy tu, by powiedzieć ci, dlaczego to ogromny błąd.

Czarny jest klasyczny, kanciasty, wyrafinowany, ciemny – niezależnie od tego, jaki wyglądasz, czarna sukienka z pewnością wyda oświadczenie. Jest ponadczasowy, wygląda świetnie na wszystkich iw nieśmiertelnych słowach 27 sukienek „można go po prostu skrócić i nosić go ponownie”.

Jeśli już zainspirowałeś się wyrwać pierwszą czarną sukienkę na studniówkę, możesz wziąć w swoje ręce – na wszelkie sposoby, nie zatrzymuj się na naszym koncie. Jest wiele wspaniałych miejsc, w których można dostać sukienki na studniówkę w czerni, po prostu zignoruj ​​resztę tego artykułu, użyj lokalizatora sklepu, aby znaleźć sukienki promów w pobliżu i zdobądź idealną sukienkę wieczorową, zanim wszyscy inni to zrobią.

Historia czarnych sukien balowych
Dla tych z was, którzy nie są do końca przekonani, przejdźmy do początków czarnych sukien balowych, aby wyjaśnić, dlaczego trend ma swój moment w centrum uwagi.

Dziewczyny mają na sobie czarne sukienki na studniówkę od lat 50. XX wieku, kiedy Rockabilly (zwolennicy jednej z najwcześniejszych form Rock and Roll), wstrząśnięte rodzice i nauczyciele w całym kraju, pokazując się w tańcu w obcisłych czarnych sukniach. Proste czarne sukienki na studniówkę

Początki balu (lata 1940-1950) charakteryzowały się pastelowymi fartuszkami, delikatną koronką i miękkimi sylwetkami. Coś kobiecego i delikatnego rządziło dniem. Black był z pewnością szokiem dla systemu i nie do końca widziany aż do lat 80-tych.

Lata sześćdziesiąte i wczesne lata 70. w dużej mierze charakteryzowały się mocą kwiatów hipisów. Długie bohemy, pastelowe kolory i kwieciste wzory były oczywistym trendem, bez większego zróżnicowania.

I w końcu w latach 80., w czasach, w których cokolwiek się dzieje, a punk był ulubioną muzyką, czarne sukienki na studniówkę po raz pierwszy wróciły do ​​życia. W dzień rządziły ciasne fartuchy z materiałów syntetycznych.

Lata 90. i 2000. zapoczątkowały falę jaskrawo kolorowych sukien balowych. Błyszczące materiały i żywe kolory pozostawiły niewiele miejsca na klasyczne czarne sukienki na studniówkę.

Czarne suknie wieczorowe w 2018 roku
Minęło sporo czasu, odkąd czarne sukienki na studniówkę zostały uznane za modne „, powszechnie uważa się, że rok 2018 to rok, w którym eleganckie czarne suknie trafią do gimnazjów i hotelowych sal balowych w całym kraju.

Czarne suknie po raz pierwszy od lat kołyszą wiosennymi pasami startowymi. Projektanci preferują eleganckie czarne suknie ze skomplikowanymi detalami. Czarne sukienki na studniówkę

Oczywiście, poza trendami, jest jeszcze kilka innych powodów, dla których czarny powinien być w tym sezonie na szczycie listy zakupów na studniówkę. Oto tylko 4 powody, by nosić sukienkę na studniówkę w 2018 roku:
Seksowne Szary Wykonany Ręcznie Frezowanie Sukienki Wieczorowe 2019 Princessa V-Szyja Cekiny Bez Rękawów Bez Pleców Trenem Sweep Sukienki Wizytowe
IMG VIA https://www.veaul.com/pl/sukienki-wizytowe-c4

1. Nigdy nie wychodzą z mody
Małe czarne sukienki są w dobrym stylu od dziesięcioleci i nie wychodzą w najbliższym czasie. To samo można powiedzieć o sukniach wieczorowych, podczas gdy są one nieco mniej codzienne. Jeśli masz na sobie czarną sukienkę, nie ma szans, abyś spojrzał na swoje (wiele) zdjęć Insta i pomyślał „eesh, dlaczego miałbym to wybrać”, jak wielu przed tobą.

2. Czarny wygląda dobrze na wszystkich
Blond włosy, brązowe włosy, rude włosy, niebieskie włosy, zielone włosy … to nie ma znaczenia, bo czarny pasuje do wszystkiego. Jasna skóra lub ciemne, czarne sukienki pasują każdemu. Jest to szczególnie ważne, jeśli planujesz kupić sukienkę na studniówkę w Internecie. Nie ma mowy, żebyś musiał się martwić o swój odcień skóry lub włosy ścierające się z czarną sukienką. Podczas gdy żółta sukienka może wyglądać bardziej żywiołowo na ekranie niż osobiście – czarne sukienki na balu mogą być naprawdę tylko czarne.

3. Możesz go całkowicie założyć ponownie
Z pewnością może się zdarzyć, że będziesz potrzebować eleganckiej sukni. Może to wydarzenie dla ucznia, kiedy jesteś na studiach, na galę charytatywną, a nawet na czerwonym dywanie! Podczas tegorocznych nagród SAG aktorka Beanie Feldstein nosiła swoją starą licealną sukienkę na bal, aby chodzić po czerwonym dywanie. A jaki to był kolor? Oczywiście czarny! Czemu? O tak, ponieważ czerń jest ponadczasowa, wygląda dobrze na wszystkich i można ją łatwo założyć ponownie.

IMG VIA https://www.veaul.com/pl/sukienki-wieczorowe-c17

4. To nie jest to, co robią inni
Ustaliliśmy już, że wiele dziewczyn decyduje się na kolorowe suknie na wielką noc. Wyróżisz się w morzu pasteli w eleganckiej czarnej sukni. Istnieje wiele czarnych sukien balowych z niewiarygodnie skomplikowanym haftem, koronkami, detalami iluzji itp., Które są jeszcze bardziej przyciągające uwagę niż jaskrawe róże, żółcienie czy błękity.
                                                                      —– Articles edit via veaul

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *